Rękawiczki nitrylowe

Rękawiczki nitrylowe ochronne bezpudrowe, teksturowane w rozmiarze S,M,L,XL jest to jeden z ważniejszych środków ochrony osobistej. Rękawice nitrylowe mają wiele zastosowań między innymi w branży Horeca, beauty, medycznej.
W swojej ofercie posiadamy rękawice ochronne diagnostyczne tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów. Każde z rękawic posiadają certyfikaty oraz atesty. Przy zamówieniach paletowych oferujemy atrakcyjne ceny.  

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów codziennego użytku, które znajdą swojej zastosowanie w bardzo wielu miejscach oraz obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi kubki papierowe, szklanki termiczne, serwetki, bieżniki, a także środki do dezynfekcji. W ostatnim czasie propozycja sklepu internetowego została wzbogacona również o rękawiczki nitrylowe.

Środki ochrony osobistej – postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas rękawiczki nitrylowe znajdą swoje zastosowanie w miejscach, takich jak na przykład salony kosmetyczne czy gabinety lekarskie. Ostatnimi czasy tego typu akcesoria są wykorzystywane znacznie powszechniej niż jeszcze kilka lat temu. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa, która spowodowała, że znacznie poważniej zaczęliśmy podchodzić do kwestii ochrony swojego zdrowia w miejscach publicznych.

Dostarczane rękawiczki pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, co powoduje, że odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz wysoką wytrzymałością na przedarcia lub pęknięcia. Produkty są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarowych, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Szeroka oferta firmy

W swojej ofercie posiadamy między innymi rękawiczki nitrylowe czarne w rozmiarze M. W opakowaniu znajduje się aż 100 sztuk produktów, co powoduje, że znajdą swoje zastosowanie w miejscach, gdzie tego typu akcesoria są powszechnie stosowane (przychodnie i szpitale). Akcesoria służą do całkowitej ochrony i higieny w sektorze opieki zdrowotnej. Wyroby spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i są zgodne z europejskimi standardami EN455, które dotyczą rękawic medycznych jednorazowego użytku.

Propozycja sklepu internetowego to również bezpudrowe rękawice ochronne w kolorze niebieskim. Produkty te są bardzo cienkie, a jednocześnie odporne na zniszczenia. Powoduje to, że charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością na pęknięcia. Dostarczane rękawiczki posiadają charakterystyczną teksturę na powierzchni palców, która zapewnia pewniejszy chwyt różnego rodzaju akcesoriów używanych w czasie pracy. Bardzo ważną informacją jest fakt, że oferowane przez nas rękawiczki nitrylowe znajdą swoje zastosowanie nie tylko w obszarze medycyny. Akcesoria tego typu mogą być użytkowane przez każdego z nas na przykład podczas prac porządkowych w domu lub też w czasie prowadzenia czynności naprawczych w garażu. Rękawiczki w znakomity sposób chronią skórę dłoni przed brudem oraz podrażnieniem.

Rękawiczki z długim mankietem

W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim rękawiczki nitrylowe, których długość sięga okolic nadgarstka, jednak wybrane modele są dostępne w znacznie dłuższej wersji. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o rękawiczkach marki B Braun z mankietem o długości 28 cm. Są one przeznaczone chociażby do prowadzenia prac w laboratoriach (z użyciem chemikaliów). Podwyższona grubość rękawic zapewnia większy stopień bezpieczeństwa w pracy z różnego rodzaju substancjami. Bardzo ważną informacją jest fakt, że akcesorium w nawet najmniejszym stopniu nie krępują ruchów użytkownika, co zapewnia wysoki komfort i bezpieczeństwo prowadzonych prac. Rękawice charakteryzują się wygodnym zakładaniem oraz bardzo szybkim ściąganiem z dłoni. Właśnie dzięki temu są tak powszechnie wykorzystywane w bardzo wielu branżach oraz obszarach.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferowane przez nas rękawiczki ochronne są umieszczone w specjalnym opakowaniu opracowanym na wzór pudełek chusteczek higienicznych. Powoduje ono, że wyjęcie jednej rękawiczki automatycznie wysuwa kolejną, przez co każde pobranie produktu z pudełka jest bardzo szybkie i komfortowe. Nie czekaj i już dziś postaw na sprawdzone rozwiązania w zakresie środków ochrony indywidualnej!